SERVİS, BAKIM VE YEDEK PARÇA

 
           Metin Diş Deposu olarak garanti veya özel bakım anlaşması kapsamında, her cihazın uluslararası standartlar dâhilinde belirtilen periyotlarla ve standart bilgi ve belgeler ile periyodik ve koruyucu bakımları uzman personellerimiz tarafından takip edilerek yapılmaktadır. 
Özel bakım-onarım anlaşmaları müşterilerimize özel olarak parça dahil / parça hariç olabilir. Parça hariç anlaşmalar kapsamında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda istenilen sürelerde veya adetlerde (örn. :1 yıllık 4 bakım) özel servis ve mühendislik hizmeti verebilmekteyiz. 
 
        Tıbbi cihazların elektronik kartlarına, komponent bazında tamir hizmeti verebilen laboratuvarlarla çözüm ortaklığı yaparak özelleşmiş bir servis hizmeti sunuyoruz. Tıbbi cihazların kullanımı için son derece önemli olan ve ISO kalite güvence sisteminin en önemli gerekleri olan kalibrasyon testlerini ve bunlara bağlı problemlerde son teknoloji test cihazları ile çözümler sunmakla beraber Tıbbi cihaz kullanıcıları için kullandıkları cihazlara yönelik  medikal aplikasyon eğitimleri veriyoruz.
 
Türkiye'nin konusunda en uzman ve en tecrübeli teknik servisine sahip olan Metin Diş Deposu, güleryüzlü çalışan personellerinin yanısıra, geniş yedekparça stoğu ile müşterilerine verdiği hizmet ile % 100 müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir. 

UA-129793108-1