Hakkımızda

BİZİM HİKAYEMİZ 
     1978 yılında Bursa ve çevresindeki diş hekimlerinin ve teknisyenlerinin cihaz ve sarf malzeme ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile  Metin CANTÜRK ve Oğlu Recep CANTÜRK tarafından Adalet Mahallesinde Oturdukları evin Alt katında ki küçük bir dükkanda kurulmuştur.
 
     2 Yıl gibi çok kısa bir sürede Diş sektöründe verdiği hızlı, güvenilir servis hizmeti ve geniş ürün yelpazesi ile  adını duyuran  Metin Diş Deposu,  Ailenin diğer çocukları İbrahim CANTÜRK, Murat CANTÜRK ve Emire CANTÜRK' ün de katılmasıyla tam bir aile şirketine dönüşmüş ve  1980 yılında  Ünlü caddedeki yerlerine taşınmışlardır.
     Müşterilerimize daima düşük fiyat ve yüksek kalitede ürünler sağlamış olmamız büyümemizin ve başarılarımızın devam etmesinin en etkili nedeni olmuştur.
     Diş sektöründe 40 yıldır Türkiye' nin önde gelen tüm ithalatçılarının tüm Türkiye de bayiliğini yapan Metin Diş Deposu , 2017 yılında çağın gerektirdiği ticari kurumsallıkta hizmet vermek, temsil ettiği markaların prestijini müşterilerine daha iyi gösterebilmek, şirket politikası olan  sistematik ve  disiplinli çalışma prensiplerini  fiziki olarakda sağlamak adına, Bursanın kalbi Nilüfer ilçesinde Yaklaşık 500 m2 alana sahip 4 katlı  yeni bir tesis yatırımı yapmış ve  Şirketin Genel Merkezini Buraya taşımışlardır.
Ünlü cadde de bulunan yeride osmangazi şubesi olarak devam ettirme kararı alan firma yöneticileri Bu sayede Şehrin Hem doğusunda hemde batısında bulunan müşterilerine çok daha hızlı hizmet verme imkanı sağlamışlardır.
 
     Türkiyenin 40 yıllık en köklü diş depolarından biri olan Metin Diş Deposu, Uluslararası markalardan aldığı distiribütörlük tekliflerini de 2018 yılı içinde değerlendirme kararı almıştır.
Personel kadrosunu ve  servis ağını Her Geçen Gün Büyüten Metin Diş Deposu, diş  sektöründe Türkiye' nin en geniş ürün yelpazesine ve ürün stoğuna sahip olma özelliği ile de müşterilerinin daima tercih sebebi olmuştur.
 
VİZYONUMUZ
     Metin Diş Deposu sürekli gelişmeyi, kaliteyi , ekip çalışmasını,  sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını,teknolojik gelişmelere uygunluğu esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine "VİZYON"  edinmiştir.
 
MİSYONUMUZ
     Uluslararası standartlardaki ürünleri pazara sunmak, sektörün beklentilerini karşılarken çevreye ve topluma saygı göstermek, donanımlı ve eğitimli kadromuzla birlikte ileri teknolojiye sahip ürünlerimizi  tüm müşterilerimize en uygun fiyat politikası ve  mükemmel hizmet kalitesiyle sunarak %100 müşteri memnuniyeti yaratmaktır.
 

UA-129793108-1